Régóta érdekli egy javítóintézeti állás? Akkor a büntetés-végrehajtási tisztnek való jelentkezés az Ön számára pontosan megfelelő. Nagyon népszerű munka, nagyon sokrétű feladatkörrel, ami nagyon izgalmassá és változatossá teszi a munkát.

Feladatok, amelyeket javítótisztként vállal

Általánosságban elmondható, hogy büntetés-végrehajtási tisztként Ön felelős a fogvatartottak gondozásáért, felügyeletéért és gondozásáért. Ez azt jelenti, hogy nagy felelősség hárul rád az egész munka során, amit nem szabad alábecsülni.

Ők felelősek a börtönben folyó folyamatért, valamint azért, hogy minden fogvatartott betartsa a szabályokat és eljárásokat. Annak érdekében, hogy minden rendben menjen, végezzen rendszeres ellenőrzéseket. Ha megszegik a szabályokat, eldöntheti, hogy milyen módszereket és következményeket vonhat vissza az emberek a pályára. Azért vannak, hogy visszaintegrálják a bűnözőket a társadalomba. Büntetés-végrehajtási tisztként Ön segíti a fogvatartottak mindennapjait, és a lehető legjobb módon támogatja őket a normális életbe való visszatérésben. Ennek eredményeként Ön gyakran szolgál kapcsolattartó személyként aggodalmak vagy vészhelyzetek esetén, amelyet nyitott füllel kell biztosítania.

Lásd még:  2 mód a jelentkezés megfogalmazására hosszan tartó betegség után [2023] Útmutató

Követelmények és készségek, amelyek fontosak a büntetés-végrehajtási tisztként való jelentkezéshez

Az olyan törvények, mint a börtöntörvény, az előzetes letartóztatásról szóló törvény és a büntetőjog képezik a javítótiszti lét alapjait.

Így kapsz bármilyen munkát

A követelmények a szövetségi államtól függően változhatnak, ami azt jelenti, hogy a Alkalmazás javítótisztként Észak-Rajna-Vesztfáliában más lehet, mint például Hessenben. Jelentkezés előtt mindenképpen tájékozódjon konkrétan az állapotáról Előfeltételek Alaposan tájékozódjon, hogy megtalálja a tökéleteset Alkalmazás hogy alávesse magát a pozíciónak.

Az Ön számára fontos általános készségek ebben a munkában:

  • Középiskolai végzettség vagy szakirányú végzettség
  • Nincs büntetett előélet
  • Negatív drogteszt
  • Magas asszertivitás, így nem szabad könnyen felzaklatni
  • Világos kommunikáció
  • Szociális készségek, beleértve az empátiát és a megértést, valamint a jó meghallgatás képességét
  • Megfigyelési képességek
  • Koncentrációs képesség
  • Rugalmasság és belső béke
  • öntudat
  • A következetesség azért fontos, mert a fogvatartottak ismételten szembemennek a szabályokkal. Ez a viselkedés következményekkel jár, amelyeket érvényesíteni kell.
  • A spontaneitás segíthet spontán módon reagálni az új helyzetekre és körülményekre
  • Fizikai erőnlét és egészség

A legfontosabb dolog az, hogy szeretsz segíteni az embereken. A büntetés-végrehajtási tisztnek való jelentkezéskor a lényeg az, hogy azon dolgozzon, hogy a bűnözők visszataláljanak az életbe. És ebben támogatnak téged.

Javítótiszti állások

Egyrészt természetesen javítóintézetekben is dolgozhat. De nem csak erre, az adminisztrációban is megvan a lehetőség a közszférában dolgozni.

Az igazságszolgáltatási rendszerben különféle lehetőségek közül választhat, hogy közép-, felső- vagy felsőbb szolgálatban dolgozzon. Attól függően, hogy milyen végzettséggel rendelkezik, eldől, hogy melyik alapképzés megfelelő az Ön számára, és ennek megfelelően az Ön beosztása és felelősségi köre.

Lásd még:  Készítsen karriert a HUK Coburgnál – használja ki a lehetőségeket!

Van már konkrét elképzelésed, hogy melyik területen szeretnél dolgozni? Akkor megkaphatod a tiédet munkakeresés tedd meg részletesebben. korlátozza például a keresést is Stepstone.

Jelentkezésnél erre érdemes odafigyelni!

Először is maradjon távol az interneten található ingyenes mintáktól és sablonoktól, és írjon egyéni alkalmazást, hogy kitűnjön a tömegből. Büntetés-végrehajtási tisztként való jelentkezésében különös figyelmet kell fordítania a következőkre: Az Ön motivációja a munkához belép. Egyesítse személyes készségeit az álláshirdetésben megkövetelt képesítésekkel. A jelentkezés előtt beszéljen közvetlenül kapcsolattartójával, és beszéljen vele telefonon, így első benyomást kelt Önről, és még jobban kiemelkedik a számos pályázat közül. Megtudhatja, hogyan mutassa be helyesen erősségeit és gyengeségeit pályázatában itt.

Kiválasztási folyamat a büntetés-végrehajtási tiszti jelentkezésed után

A jelentkezés folyamata alkalmassági vizsgálatot, sportvizsgát és orvosi vizsgálatot foglal magában. Ha jól teljesít ezeken a teszteken, akkor továbbjut a 2. fordulóba. Az Ön személyes készségeit ezután egy értékelő központ és egy interjú segítségével tesztelik.

A Skillfully Apply szakszerűen meg tudja írni a pályázatát!

Nálunk könnyedén megírathatja jelentkezését szakemberekkel. Tapasztalt íróink 4 munkanapon belül egyéni büntetés-végrehajtási jelentkezést tudnak írni Önnek.

Nincs más dolgod, mint lefoglalni a számodra megfelelő csomagot weboldalunkon. Ezt követően kap egy e-mailt, amelyben mindent elmagyarázunk. Általában csak egy rövid önéletrajz-összefoglalóra és a pontos álláshirdetés linkjére van szükségünk.

Lásd még:  Mennyi fizetést kap egy osztályos asszisztens a kórházban?

Kérdezéssel érintkezés Kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot!